''Star Dust'' Hotel
''Star Dust'' Hotel
''Star Dust'' Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Najbolji hotel za poznate!Iznajmite sobu ili apartman i uzivajte u lepoti ovog hotela!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pravila!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Ella Lovely
Admin
Ella Lovely


Broj poruka : 237
Datum upisa : 17.05.2009
Godina : 30
Lokacija : In my apartment...with...<3

Pravila!!! Empty
PočaljiNaslov: Pravila!!!   Pravila!!! I_icon_minitimeUto Jun 16, 2009 10:17 am

1.Bez psovki i bezobraznih reci!
2.Ako vec morate da upotrebite neku ruznu,ali ne previse ruznu rec stavite * ili _ (npr. k**va ili k_ _ va)
3.Samo admini i moderatori mogu imati 2 licnosti(npr, ja kao admin sam za sad Lady GaGa i Mischa Barton)
4.Zabranjeno je menjanje licnosti i nicka dok vam admin ne dozvoli i on promeni,moze se menjati max. 5 puta!
5.Signature ne sme da siri stranicu,ako vas bude preveliki i sirio je,a ne promenite kad vas opomenemo bicete kaznjeni sa nedelju dana,a kako...svi na drugi nacin!
6.Bez kradje autorskih prava!Bilo da je to od admina foruma,look-a,ikonica...ili od ostalih clanova!
7.Svi clanovi moraju u signaturu napisati koji je njihov copyright i stavljati ga UVEK na rad!
8.Zabranjeno je pisati vise postova za redom-spamovati,max. mozete staviti 2 posta za redom!
9.Nick vam moze biti bilo kakav,ali morate biti neka poznata licnost...Samo u signaturu stavite sig. sa tom licnoscu i aw sa njom...
10.Pocinjete sa 1000$
11.Nema reklamiranja preko pm-a!
12. Samo ja otvaram apartmane,a sobe i sobe za poslugu mogu i modeovi,ostali admini i recepcionista!
Nazad na vrh Ići dole
https://stardusthotel.forumsr.net
 
Pravila!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
''Star Dust'' Hotel :: Welcome to hotel! :: Pravila-
Skoči na: